KONST / Litografier / Färglitografi 14052205
nr 1405 2205
Ylva Molitor-Gärdsell
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/50. Motivet: 56x55cm, yttermått inklusive ram: 73x72cm
Ylva Molitor-Gärdsell, svensk målare född 1958 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:39:06
200 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ylva Molitor-Gärdsell
Läs mer om Ylva Molitor-Gärdsell